info@paradishaber.com

Bizim Hikaye 55. Bölüm 1. Fragman yayınlandı..

Bizim Hikaye 55. Bölüm 1. Fragman yayınlandı..
27 Ocak 2019 Paradis Haber

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM ÖZETİ: 54. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nihal, Barış’ın hayatta olduğundan şüpheleniyor. Filiz ve Barış Nihal’in yurt dışında olduğunu sanıyor. Çiçek minibolların sorumluluğunu üstüne alıyor ve onlara dünyayı dert ediyor. Bir de yanından ayırmıyor. Sabah kahvehaneye giderken bile onları yanında götürüyor. Kiraz ve Fiko’un yarıyıl tatili cehenneme dönüyor. Cemil, Çiçek’in kahvehaneyi işletmesine hiç sıcak bakmıyor. Çiçek de onu tersliyor. Hikmet öfke ile kahvehaneye giriyor. ‘ O adamı nasıl saklarsınız’ diyerek çıkışıyor. Cemil de şüpheleniyor. Çiçek bir şekilde, Cemil’i yolluyor. Hikmet biri sorarsa her şeyi söyleyeceğini anlatıyor.

FİLİZ’İN KAPISINA GELEN SİGORTACI

Filiz yeni işyerinde artık kardeşlerine vakit ayıramıyor. Hatta onu arayan Kiraz’ı da azarlıyor. Bir de üstüne sigortacı Kerem Yılmaz geliyor. Barış’ın ölümü nedeniyle sorular sormaya gelen Kerem Filiz’i endişelendiriyor. İşyerindekiler de bu olayla eşinin öldüğünü öğreniyor.

BARIŞ ZOR DURUMDA

Barış kız kardeşi ile uğraşıyor. Ona hiç güvenmiyor. Kız kardeşi ona değil ortak çıkarlarına güvenmesini söylüyor. Çiçek Barış’ı arayıp Hikmet konusundan onu uyarıyor. Barış, Hikmet’le konuşmak için Filiz’lere gidiyor.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE
BİZİM HİKAYE İLE İLGİLİ TÜM HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

BARIŞ, HİKMET’İ İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR

Barış kılık değiştirip Hikmet’e gidiyor. Yolda Nihal’le de karşılaşma tehlikesi atlatıyor. Hikmet ‘sen benim ablamı kandırdın’ diyerek Barış’a çıkışıyor. Barış aile olduklarını söylüyor. Hikmet daha da ileri gidiyor ‘sen şeytansın’ diyor. Barış yangın gününü hatırlatıyor. Bir an bile alevlere girmek için düşünmediğini söylüyor. Hikmet’in kardeşi olduğunu söylüyor. Hikmet kendini kaybediyor. Bağırarak evden çıkıyor.

NİHAL FİLİZ’LERİN EVİNİ BASIYOR

Nihal, Filiz’lerin evini basıyor. Yanında da Cemil var.Barış ölmedi diyerek kapıyı zorluyor. Cemil engel olmak istese de içeri giriyor. ‘Barış buradasın biliyorum’ diyerek evi arıyor. Cemil onu evden dışarı çıkarıyor. Barış’ın öldüğünü söylüyor.

KEREM BELA OLUYOR

Kerem, Filiz’in başına bela oluyor. Filiz’in işyerinde şirketinin aylık toplantılarını organize etmek istiyor. Filiz’i tavırları ile sürekli rahatsız ediyor. Bir de eve çiçek yolluyor. Barış da Kerem’in yazdığı notla çılgına dönüyor. Kerem daha da ileri gidip Filiz’le baş başa buluşmak istiyor. Barış buluşma yerine kendi gidiyor. Ama onu orada bekleyen bir sürpriz var. O da Nihal.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*